Види відпочинку
У нас є маршрути на будь-який смак - обирайте те, що підходить саме вам!
Гірськолижні тури
Горнолижні тури - чудова ідея для любителів гірськолижного спорту і просто відпочинку на природі. Ви можете не тільки покататися на лижах і сноуборді, а й відвідати термальні джерела.
Пляжний відпочинок
Пляжний відпочинок - найпопулярніший вид відпочинку, адже він не залежить від сезону. Навіть узимку є безліч напрямків для того, щоб погрітися на сонечку.
Автобусні тури
Автобусні тури - найкращий спосіб подивитися велику кількість країн і міст за короткий проміжок часу, а також це безсумнівно найдоступніший вид відпочинку.
Шопінг тури
Шопінг тури - прекрасний варіант для тих, хто любить одягатися не дорого й ексклюзивно. До того ж є деякі країни безмитної торгівлі, де товари ви купите в рази дешевше.
Круїзи
Круїзи - багато хто вважає, що круїзи тільки для пенсіонерів, але сучасні круїзні лайнери - це справжні парки розваг, що плавають на воді. А до цього ще й відвідування кількох країн і міст за короткий проміжок часу.
Індивідуальні тури
Індивідуальні тури - якщо ви не хочете задовольнятися звичайними пакетними турами і хочете подивитися країну індивідуально, а також підібрати екскурсії для себе, скористайтеся індивідуальними турами.
Відпочинок із дітьми
Відпочинок з дітьми - це подорож, яку варто підбирати з особливою ретельністю. Ми обрали напрямки, де готелі, пляжі та море максимально підійдуть для сімейного відпочинку.
Нерухомість у Греції
Нерухомість у Греції - давно придивлялися для себе нерухомість за кордоном?! Греція пропонує найкомфортніші та найвигідніші умови.
Тури для молодят
Тури для молодят - весілля найважливіша подія в житті і весільна подорож - це те, що запам'ятається вам на все життя. Ми підберемо для вас напрямок, який стане ідеальним доповненням до вашої щасливої події.
Шкільні канікули
Шкільні канікули - найкращий час, щоб провести час усією родиною. Ми підібрали напрямки для канікул на літо, осінь, весну та зиму, які ідеально для цього підійдуть.
[sc name="6" lang="ua" where="Пошук та бронювання гарячих турів"][/sc]