Автобусні тури з Одеси, Києва, Харкова та Львова

Бронюйте в мережі турагенцій ХО
Бажаєте підібрати тур швидко? Залишіть запит, і вам допоможе один з наших суперекспертів!
Автобусні тури: бронювання в Одесі і Києві
Кращі автобусні тури до Європи з Одеси, Києва, Львову та інших міст, відібрані експертами особисто
Один кращий тур з мільону —
раз в день у телеграмі.

Автобусні тури – найдоступніший спосіб відкрити Європу #безвіз

Автобусні тури - це самий кращий спосіб подивитися усі пам'ятки і головні міста Європи за мінімальну ціну і час. Ось декілька головних переваг автобусних турів:
Багато країн — багато вражень
За допомогою автобусного туру ви зможете об'їхати половину Європи за 10 днів. Тільки у тур вихідного дня може входити до трьох країн, а тури на 10 і більше днів можуть захопити усю Європу до самої Скандинавії або Португалії.
Демократичний вид відпочинку
Тижневий тур по країнах Європи, з екскурсіями і проживанням обійдеться вам в 300 євро, а короткий двух-трехдневный від 100 євро і нижче.
Бездоганна організація
Усі автобусні тури ідеально організовані. У вас буде чіткий розклад і гід-керівник, до якого будь-якої хвилини можна звернутися по допомогу. Все що від вас потрібно - насолоджуватися подорожжю.

Шукаєте автобусний тур?

Наші експерти підберуть для вас кращу путівку з унікальної бази турів
Чому усі бронюють в "Хорошем Отдыхе"?
"Хороший Отдых" — це головне турагентство Одеси. Ми працюємо з 2008 року та відправили на відпочинок більше 14000 туристів.
Гарантія мінімальної ціни
Якщо ви знайдете дешевше, ми повернемо різницю. В "Хорошем Отдыхе" вы всегда платитеви завжди сплачуєте меньше.
Надійність та безпека
Ваша безпека — наш пріоритет. Ми працюємо лише з надійними партнерами, щоб ваш відпочинок пройшов ідеально.
Бездоганний сервіс
Відповімо на дзвінок серед ночі, розмовляємо будь-якою мовою, а грощі приймаємо будь-яким способом. Працюємо, щоб ви думали лише про відпочинок.
Туристична компанія Хороший Отдых вже більше 11 років на ринку туризму і зібрала у своїй команді кращих професіоналів в цій сфері. Усі менеджери Хорошего Отдыха щороку вирушають в інформаційні тури, щоб своїми очима бачити готелі, які пропонують нашим туристам, а також переконатися в якості сервісу автобусних турів. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, ми завжди враховуємо усі ваші побажання і формуємо кращі пропозиції, які тільки існують на ринку туризму. У нас хороші стосунки з партнерами і туристичними операторами і ми завжди готові запропонувати кращі умови. Вибираючи Хороший Отдых - ви вибираєте надійну туристичну компанію, якісний і доброзичливий сервіс і найвигідніші ціни.